Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Bobherceg kérdése:

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 900-as telefonról?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 19:32
1 2
 1/11 u.balázs ***** válasza:
ha minden áron lumia.. akor megéri de ha lehet más is pl sony akkor ajánlok mást:)
2012. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azért gondoltam erre a telefonra,mert eddig még nem csalódtam a Nokiában:) és nem utolsó sorban nagyon szép telefon:)
2012. nov. 8. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Halott op.rendszer, 2 eves hardver, keves alkalmazas a piacteren. Ennyiert van jobb droid vagy wp8-as telefon.
2012. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 u.balázs ***** válasza:
0%
Sajnos nokia..kihalt...eddig nem csalódtál mert nem is volt mire, de a lumiákat elrontották(lemardt) de perste a megbízhatóság megmaradt de persz hardver, appok, terén eléggé lemaradtak egy fele ennyibe tudsz ugyan ilyet.. Sőt korszakokal előrébb lèpetteket (a nokia el applesedett:)) mivel szépségre mennek meg drága a hardverhez képest..
2012. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Valaki írta, hogy halott op.rendszer!! WTF? Egy Fosdroid mivel jobb?.... Mindenkinek megvan a maga kedvence, a WP-s telókat könnyű kezelni, gyorsan megtanulja az ember a rendszert, a hardverigénye miatt soha nem fog beakadni!


Halott hardver? Két év múlva ugyan ezt fogjátok mondani az agyon sztárolt SGS 3-ra és az iPhone 5-re is!.....


Appok? Jó lehet kevés van a WP-s rendszerekre, de most android-ra, vagy iOS-re van több 10-100 ezer alkalmazás, abból, jó ha használ az ember 10 maximum 15-öt, akkor a többi csak nyálverés semmi több!.... Ami meg kell az embernek azt megtalálja WP-n is!!! Szóval ennyi.... a többi az csak vakítás ezen a vonalon!


Amúgy nem rossz telefon a Lumia 900-as, de én a helyedben megvárnám a Lumia 920-at, mert az ütni fog! :) Én is azt várom, ez a teló jelenleg az SGS 3-at és az iPhone 5-öt is veri a kiadott, nem hivatalos tesztek alapján! Ráadásul, már WP 8-as rendszerrel jön! :)

2012. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Jaj és még az árazás lemaradt!


Azt mondta valaki, hogy túlárazott telefonokat ad ki a Nokia... akkor egy HTC, vagy iPhone nem az?

2012. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fishbone158 te eszetlen vagy? En is WP8-as telefont (vagy droidot) ajanlottam neki, de a WP7.5 tenyleg halott. Az alap progik tenyleg megvannak ra, de nemelyik eleg gagyi... eleg ha a facebook appot nezem, vagy az IE bongeszot.
2012. nov. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a 900 marhára nem éri meg.

Sokkal olcsóbban van a lumia 710 vagy 800, és ugyan azt tudják.

Ennyiért már sokkal erősebb hardverű és jobb androidosokat lehet venni, amik szintén nem fognak fagyni, mert erős hardver alatt nem fagy az android sem, valamint a felső kategóriás androidos telókat mind lehet frissíteni, a lumia-t nem, több alkalmazás van droidra, jobban személyre szabható.

Ha rám hallgatsz, xperia s-t veszel, mert nemcsak sebességben jobb, hanem minden téren.

2012. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

06:43


Nem vagyok eszetlen, nem sztároltam a WP 7,5-öt. Sőt ne mis írtam róla ebbe na bejegyzésben, csak általánosságban a rendszerről!Csak azt írtam, amire jó arra jó alapon, tudjuk, hogy már nem egy mai darab, nem tagadom lehetne hova fejlődni ezzel az op.rendszerrel!


De mindenféleképp azt javaslom a kérdezőnek, legalább WP 8-as telót vegyél, ha ilyen op.rendszerűt szeretnél. Például ott van a HTC 8X, vagy a hamarosan megjelenő a már általam leírt Lumia 920 és még sorolhatnám! De az adroidtól sincs semmi kivetni valóm, mert ez sem rossz rendszer!

2012. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Aki azt írja hogy a Nokia elavult* az egy sötét papagáj aki szajkózza azt amit hall Kuvicska (ha Kuvicska nevű ember olvassa akkor sajnálom a névválasztásom ) barátjától . Sajnos sok olyan ember van aki nem néz utána a dolgoknak , csak szajkózza a sötét dumáját , de az ilyen emberek nem a legokosabbak közé tartoznak , persze attól hogy valaki azt mondja hogy rossz attól nem feltétlen hülye , de akkor meg is indokolja hogy nem az . Most az hogy elavult a Windows Phone 7 , ez olyan mind ha azt mondanám hogy elavult az IOS 6 . RAM , GHz , és ezek a telefonba elég jók szóval a 900-as akadás nélkül , nagyon gyorsan megy , és az internet is nagyon jó rajta . Az hogy túlárazott * , ennél röhejesebb kijelentést , az ára nagymértékben az értéke alatt van szerintem , a képernyője* 800 480 pixeles AMOLED , ami elég szép képet ad bár ebből a szempontból nem ez a készülék a legjobb , fényképezője * 8mpx , ez átlagos , a felső kategóriás telefonoknál ez tűrhető , de nem minden csak a megapixelből áll . Szerintem a telefonok közül ez az egyik legszebb , most mondják hogy az Iphone valami gyönyörű , de a formájában nem sok nagy ötlet van csak egy Paint-ban meghúzható keretes mobil , amíg a Nokia külseje elég eredeti szerintem . Most itt a sötét emberek leszólhatják hogy kevés az alkalmazás , de a Windows-ra készítenek az Iphone után a legtöbb alkalmazást ami szép teljesítmény ahhoz képest hogy milyen kevesen használnak Windows Phone-t , és az alkalmazások se vannak olyan gigaáron mind az Appstoren , én egyszer ingyenes alkalmazások közül kinéztem egy olyan alkalmazást aminek az emblémáján egy kalapácsos nénike volt , és tört zúzott ami elébe került , nekem érdekesnek tűnt , letöltöttem és a FREE kiírás ellenére a bankkártyáról levett 5 Euro körüli összeget , és máskor is jártam meg így , csak most ez jutott az eszembe . Az Iphone minőségével kapcsolatban , az tényleg minőségi hogy karcos , rossz LCD s , lilás beütéses kamerás telefonokat adnak el . És a Nokia sérülékenységével kapcsolatban itt egy videó : [link]

. De szerintem most már jobban megérné megvárni a Lumia 820 vagy 920-at mivel azok memóriakártyásak és a 16 GB nem biztos hogy elég . És sok minden hiányosság is be van pótolva ami a 900-asba nem volt . De szerintem már a 820 és 920 sajnos nem olyan szép mind a 900-as . És befejezésként előre is köszönöm a nem tetszik gombokat mert biztos hogy ebbe az írásba semmi nem hasznos , és elolvasni se érdemes , hiába hogy nem azért lett kitalálva hogy ha nem Iphone-t Istenítek akkor keljen megnyomni , de ennyit lehet ebből felfogni .

2012. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!