Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Telefon Karcolás?

Samsung Telefon Karcolás?

Figyelt kérdés
sziasztok, ezt a szövegt legyszives csak az olvassa el, akinek van türelme, és ért is hozzá. Arrol van szo, hogy nekem regen volt egy nagyon kis egyszeru Nokia felhajthatos telefonom, megelegedtem vele sokaig, majd egyszer csak betort a kepernyo, es terjedt, addig mig az egesz kepernyo el nem feketedett. eddig oke, az uj telefonba bele is egyeztek, sony e. w995 az akkori legmodernebb telo, 40ezret rakoltottem, 3 ev mulva tropara ment, a 2-3. evben mar nem tiszteltem a telefont amit nagyon is banok, de lejott a sony e. felirat, kopott mindenhol, elromlott a csuszkaja, es egyszer csak enneknis beszart a kepernyoje. szuleim nagyon nagyon idegesek voltak hogy egy olyan draga telefont 3 ev alatt tonkretettem. eltelt a nyar, nagyon nehezem beleegyeztek egy uj telefonba, persze mar az erintokepernyohoz ragaszkodtam. azt mondtak mar a sony e. nel is hogy nem kapok uj telefont ha azt elrontom. elrontottam. kaptam, ket het mulva megjelent az elso karcolas a kepernyon :(((( még ezt nem tudjak,de nem is fogom almondani persze nem olyan nagy a karcolas de nagyon nagy lelkiismeret furdallasom van. nem tud valaki valamilyen modszert vagy boltot ahol (lehet hogy hulyeseget mondok) ki tudjak cserelni a kepernyot? :S ár nem erdekel, fontosabb ez a telo a lelkemnel is! :( szval van valami, vagy valaki aki ezzel foglalkozik? pl ceg vagy ilyesmi????? (elnezest az ekezet hibakert, most is a telefonrol irok:) nagyon megkoszonnem a valaszokat menne is a pipa:(

2012. nov. 8. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel el lehet a kisebb karcokat tüntetni a kijelzőről. 1523 Ft és nagyon jó, én is használtam már. Csak arra ügyelj, hogy nem lehet gyakran használni,és a bevont területet hagyd ki.

2012. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon szépen köszönöm, de szerinted bízhatok benne? Samsung galaxy mini 2-m van
2012. nov. 8. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél rá fóliát.
2012. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a multat nem tudom valtoztatni a kerdes pedig nem arrol szol ;)
2012. nov. 9. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Eloszor is... fontos hogy akkor most csak megkarcolodott, vagy ez is berepedt? Mert ha csak karc, akkor szerintem is a folia legjobb megoldas. Igy a karc sem lesz lathato, es a tovabbiaktol is megvedi. Illetve ebay-rol 1000Ft-ert kb. lehet rendelni nagyon jo tokokat, az meg vedi a hatuljat es a szelet. Viszont ha megrepedt akkor tenyleg csak a csere segit, az viszont nem olcso. Javitani pedig GSM uzletekben szoktak.
2012. nov. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!