Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek inkább Samsung...

Druxy96 kérdése:

Szerintetek inkább Samsung Galaxy Y vagy inkább Telenor OneTouch C?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

nem igazán értek ehhez, eredetileg a galaxy y-t akartam, de azt olvastam róla, hogy lassú rajta a net

netezésre, telefonálásra használnám

vélemények? melyik inkább és miért? :) (ha szerintetek egyik se, akkor ajánlanátok hasonló árú androidos, wifis telefont?)

előre is köszönöm a válaszokat



2012. nov. 9. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én semmeiket nem ajánlom. Szerintem egy Sony Xperia Tipo jobb választás ebben a kategóriában.(egyébként ezek közül inkább alcatel)
2012. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sony xperia tipo tényleg lesöpri ezt a kettőt! :)
2012. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már telenor, ott a Huawei Ascend Y200 is ezért a pénzért, és jobban megéri :)

A net sebesség egyébként nem telefonfüggő, viszont az Y kicsi kijelzőjén nem éppen ésszerű internetezni.

2012. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!