Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek 12-13 éves kortól...

Szerintetek 12-13 éves kortól ajánlott a telefon használat?

Figyelt kérdés

és ha ajánljátok akkor milyen telefonokat

ha nem akkor miért nem???!



2012. nov. 9. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 évesen kaptam egy telefont (Nokia 3510), mivel nem a körzeti általánosba jártam, így gyakran kellett egyedül hazabuszoznom, és a szüleim így el tudtak érni.

Ha kapnia kéne, akkor az egy alaptelefon kéne hogy legyen, nem érintős wifis ilyesmi hanem amivel tud telefonálni és SMS-ezni, pl Nokia c2-01.

2012. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ennek természetesnek kéne lennie , nekem már kb 10 éves korom óta van, bár én sem a szülőfalumba jártam iskolába , de bármi történhet , jó ha van a kéznél egy telefon és bármikor elérheti a szüleit a gyerek.
2012. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Nekem már 8 évesen(és összes oszt.társamnak is)

volt telefonja.Most 12 vagyok és osztály felének van wifis érintős telefonja.

2012. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Jól mondja az első ne legyen wifis mert órán elfogja vele ütni az időt és nem figyel oda. Elég neki egy Samsung s5230 Érintős, kamerás, mp3-as videózni lehet, és egyéb hasznos dolgok csakis amik hasznosak és ez pont jó neki azért is ajánlom ezt mert


Igaz vannak telefonok amikor már mindent tudnak ennél sokkal jobban

2.

Azért is mert ugye most az a menő hogy érintőképernyő. Na és hogy azért mégse menjen be az iskolába egy régi nokiával. Így az osztálytársai sem közösítik ki mert neki is menő telója lesz :)

2012. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

4. vagyok És plusz olcsó is már lehet kapni 14ezerért újat

használtan pedig már 7-8ezerért :)

2012. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem 11 évesen volt először telefonom (Siemens A40-es). 13 évesen használhatsz telefont, a szüleid is el tudnak így érni. De ne valami drága csúcsmodell okostelefont, inkább alapfunkciókkal. Kamera, mp3, néhány játék, stb.

Pl. Noki 6120c, Nokia 5310, Nokia 5610, Nokia n73, stb.

2012. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
szerintem samsung s5230 vagy huawei ascend y200, zte kis plus
2012. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
A Samsung s5230 gyenge telefon, akadozik és csak telefonálásra fölösleges, az androidosokról nem is beszélve. Abban a korban elég egy hagyományos nyomógombos, wifi és egyéb ilyesmik nélkül. És ezekből a Nokiának elég jó a választéka.
2012. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen, az s5230 még egy alap telefonnak is rossz választás. szerintem is valami nyomógombos nokia teljesen jó, amivel tud fotózni is, zenét hallgatni, de főként telefonálni. elég szomorú, ha valakit ezért kiközösítenek, meg mer nem a 0.fb-t nyomja egész órán...ez meg a másik veszély, mert az ilyen kérdésekkel van tele az oldal, hogy netelőfizetés nincs, és csodálkoznak, hogy levette a pénzét, pedig ő csak az ingyen fb-t nyitotta meg...amúgy ezek a legnehezebb kérdések, mert én is most 20 vagyok, és nekem is volt már ilyen idős koromban telóm, de csak egy 3410esem, ami azért ma már elég idejét múlt. más idők...:D:D
2012. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, én 23-vagyok, nálunk anno 14-évesen ballagásra kapott valaki Nokia 3510-est, és akkor nagy király volt vele. Ettől függetlenül énis valami alap telefont adnék nekik, mert bármi van jó ha eléri a szüleit.


Bár iskolában kb max adra kitéve kikapcsoltan, vagy vmi elzárható saját szekrényben tárolva engednék telefont. Tekintve hogy anno nálunk sokan mr a "kamerás mobillal" is el tudták ütni órán az időt, az igyen facebooktól meg a "de unalmas ez a matekóra" típusú posztoktól a falra mászok.

2012. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!