Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okozza a nagy árkülönbséget...

Mi okozza a nagy árkülönbséget ugyan annál a telefonnál egy GSM és egy márkaüzlet közötti árban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy példa: A b-telnél a 2 év gyári garis xperia Ion 126.000 ft, a márkakereskedésben majdnem 160.000.

A garancia elvileg ugyan az, szóval nem értem a különbséget. Mert ha nem gyári garit adnának hozzá a GSM üzletben, akkor érteném, de így nemigazán értem ezt a nagy különbséget.



2012. nov. 9. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem az egyik valamilyen szolgáltató függő mig a másik kütyü független. Igy érthető lenne a különbség, a szolgáltató megelölegzi neked ezt az összeget mert feltételezi hogy nála is fogod elharácsolni.
2012. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem-nem!

Mind a kettő független!

2012. nov. 11. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vedd ahol olcsóbb, mi bajod lehet?
2012. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem tudom :) Erre lennék kíváncsi, hogy mi okozza ezt a nagy árkülönbséget.
2012. nov. 11. 23:46
 5/5 anonim válasza:
Márkaszaküzlet mindig is DRÁGÁBB mert ugye ott a márkát IS megfizeted, de a gsm-be pedig csak magát a telefont :)
2013. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!