Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Billentyűzettel rendelkező...

Billentyűzettel rendelkező mobilt szeretnék venni. Mire essen a választásom?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Blackberry telefon, de az túl divatos, és állítólag nem is éri meg az árát. Amúgy olyat szeretnék, amin nem "kinyitható" a billentyűzet, hanem ott van rögtön a telefonon.

Ugye valami ilyesmi tetszene:

[link]

Illetve azt elmondanám, hogy nem telefonálok olyan sokat, nem facebook-ozok telefonon, csak telefonálok, és SMS-t küldök, szóval nem akarok vagyonokat kiadni érte.

Előre is köszi a segítséget. :)



2012. nov. 9. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként legszimpatikusabb egy Nokia telefon lenne, nem tudom, hogy van-e ilyen... :)
2012. nov. 9. 20:32
 2/4 anonim válasza:

Mit szólsz a Nokia C3-hoz? 23 000-30 000 Ft körül van

[link]

2012. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Blackberry tulaj vagyok :) én szeretem. De tényleg akkor éri meg ha olcsón be tudsz szerezni egy Bold 9900-ast vagy egy Bold 9790-est (és itt tényleg olcsóra gondolok nem arra hogy:- jé "csak" 90K. Mert ennyit nem ér meg egyik sem.)


A Nokia C3 nem rossz a Symbiannal vagy ott a HTC Chacha amint az android rendszer fut. Aztán ott a kicsit régi HTC Snap és van még pár ilyen teló. A Trackpadja egyiknek sem mérhető a BB-éhez de a gombjaik egész helyén vannak és ezek nincsenek is rossz árban. 2013ra jön az új Blackberry széria a Blackberry 10 OS-el ami tényleg meg fogja érni a pénzét.

2012. nov. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jujj, köszönöm szépen mindkettőtöknek :)

Nagyon tetszik a Nokia is, és igazából megbékéltem a Blackberry-vel is. :) Majd meglátom, hogy mennyi pénzem lesz, és szerintem az fog dönteni... Köszönöm még egyszer. :)

2012. nov. 13. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!