Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fm transmitter telefonnal,...

Fm transmitter telefonnal, hangvezérlés?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, olyan programot keresek ami segîtségével hangal tudok parancsolni a tekefonomnak :) pl azt mondom sms akkor.megnyitja az üzeneteket. próbáltam keresgélni androidra de nem nagyon találtam semmit. tudom hogy az apple már készített egy nagyon komoly programot, de egy új iphone-t nem tudok, de nem is akarok.megfizetni :D. samsungnak is van asszem svoice vagy mi. nekem valami olcsóbb gagyibb megoldás kellene ha valaki tud 1et akkor pls linkeljen :) illetve olvastam neten hogy a mostani telefonomnak van vezeték nélküli transmitter tulajdonsága. nemtudom hogy ez most kacsa vagy sem, ezt is kerestem több infót nem találtam sajna, a telefonom: zte atlas 3.5w

minden választ elõre is köszönök :)


2012. nov. 9. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Van transmittere, csak az éppen visszafelé működik.

A telefon hangját sugározza ki.

2012. nov. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A transmitternek semmi köze ahhoz, amit akarsz. Hangverzérlés meg az Atlason is van.
2012. nov. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én úgy értettem hogy a telefonról bekapcsolt zenét játszam le az autós hifivel, bármilyen adatkábel vagy külön transmitter nélkül
2012. nov. 10. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz valóban transzmitter kell. Nincs rá más lehetőség.
2012. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

itt leírják hogy bármilyen kábel nélkül csatlakozik az audióhoz

2012. nov. 11. 12:11
 6/10 A kérdező kommentje:

ahogy az elõzõ linken is le van írva: Listen to music through

your car stereo without

cables

Listen to music through your

car stereo without cables

2012. nov. 11. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy hülyeséget írnak. Gyakorlatilag az összes többi adat is elírás: 118 g, flash-támogatás, 1340 mAh akksi, nem tud hotspotot... Nem tudom, milyen telefon adatait másolták be hozzá, de egyik sem stimmel.
2012. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
itt van a kezembe errõl írok. hotspot van, most pl arrol netezik a párom mert neki nincs mobilnete :) aksi 125mA asszem az aksija
2012. nov. 11. 20:09
 9/10 A kérdező kommentje:
a képernyõ is jó adat, flash télleg nincs. de lehwt hogy a fm oa elírás :s
2012. nov. 11. 20:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélek. Azok szerepelnek az oldalon, amiket felsoroltam, hülyeség mind. Egyedül a felbontás stimmel. Minden más bullshit.
2012. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!