Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen közép kategóriás...

ST15i kérdése:

Milyen közép kategóriás mobilt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Főleg android-ot futtató készülékek érdekelnek. Sony készülékek jók voltak ár/arányban,de lassan átmentek a samsung stílusára és csak a felső kategóriás készülékekbe helyeznek jobb lapkészletet. Ár arány alatt azt értem h minél jobb lapkészletet szeretnék.

2012. nov. 10. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Samsungot semmiképp ne vegyél,android közép kategóriába a Sony talán a legjobb választás.Ha nem gond a WP akkor lumia 710.Samsung alsó-közép kategóriában nagyon kijön a droid instabilitása.Ha muszáj lenne droidot vennem,akkor Sony-t vennék.
2012. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közép és alsó kategóriában csak sony-t szabad venni: xperia u, vagy sola.
2012. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Galaxy S Advance-on is gondolkoztam, ugyanazt a processzort kapta mint az Xperia U és Sola, de több rammal rendelkezik (768), nagyobb kijelző, háttértár.

sony-m van most is, Xperia Mini Pro. Support-al nem vagyok teljesen elégedett, azért gondolkodtam váltáson :)

Várok még véleményeket, és ment a zöld kéz a 2 kommentelőnek

2012. nov. 10. 20:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Lumia 710 sem rossz telefon, csak olvastam, hogy az eddigi lumia modellek nem kapják meg a wp8-at, csak egy frissítést 7.8-at. Így egyenlőre nem játszik, talán ha lesz olcsóbb wp8-as telefon
2012. nov. 10. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!