Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó okostelefonok...

Milyen jó okostelefonok vannak ami olyan 40-50e Ft-os kategóriába esnek?

Figyelt kérdés
Ha használtan 40-50e az is jó, csak kb ebbe a kategóriába legyen.

2012. nov. 10. 13:13
 1/4 ConiglioPiatto válasza:

naaaaagyon sok, egy kis segítség:

A Samsung telefonok ennyiért, nem olyan jók mint más gyártók hasonló árú telefonjai.

Nekem az olcsó LG telefonokkal mindig bajom volt, hamar tönkre mentek. A HTC telefonjai szintén drágák, de ennyiért már kapni egész jót (használtan). Sony Ericsson telefont meg 40-50 körül kapsz újonnan, olyat is ami már egész jó.

És sztem a Huawei háza táján is kapni már jót de szintén használtan. (telefonguru.hu itt tudsz olvasgatni pl a telefonokról)

2012. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
xperia mini samsung galaxy y
2012. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sony xperia tipo szerintem szuper! :)
2012. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyiért magasan a legjobb az xperia u, amit függetlenül már 48000-ért lehet kapni.

A galaxy mini az nem is értem, hogy került ide, mert az egy alsükategóriás telefon, és azok közül is az egyik legsz@rabb, az xperia tipo az nagyon jó telefon, de az is még az alsó kategóriába tartozik, szóval az xperia u az magasan lepipál minden más telefon ennyiért.

2012. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!