Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 és az...

Samsung galaxy s3 és az utánzat között sok a különbség?

Figyelt kérdés
Vagy csak az ára ?
2012. nov. 10. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Eléggé. A klón telefonokban sokkal vacakabb minden, többnyire nem is az az oprendszer van rajta mint az eredeti modellen. Vannak ugyan elég jól sikerült koppintások is, amelyek meglepő módon egész jól működnek, de nagy általánosságban elmondható, hogy a klón telók vackok.

Ha csak az ár lenne a különbség akkor már rég becsődölt volna a Samsung, mert mindenki olcsón venné a klónt.

2012. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mikey1988 ***** válasza:
Mind a Samsung Galaxy S3, mind a klónja jó! Csak amíg az előbbi tényleg jó, addig az utóbbi jó sz@r! De ahogy az első hozzászóló írta, a klónok általában nagyon kifogásolható állapotúak és minőségűek, inkább csak ipari hulladékok!
2012. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A klónok 100%-ban ipari hulladékok és nem szabad őket megvenni.
2012. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. De most akkor van az S3 gyönyörű kijelzője van na most a klónnak nem lesz olyan szép ?
2012. nov. 11. 00:02
 5/8 Mikey1988 ***** válasza:
A klónok kijelzője sokkal rosszabb, mint az eredetié. Akár nagyon pixelesek lehetnek. A memóriájuk túlzottan kicsi. A fényképezőgépjük ritka sz*r felvételeket készít. A programok állandó jelleggel akadoznak. Vagy naponta fagynak le az ilyen készülékek! Vagyis ahogy mások is írták, ezek csak ipari hulladékok! Ne vegyél ilyeneket, mert pórul jársz és csak a pénzt dobod ki vele feleslegesen!
2012. nov. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm mentek a likeok. Hát akkor nem veszek olyat bár mondjuk a s3 klón is 70 ezer forint abból veszek egy komoly androidos telefont.
2012. nov. 11. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most 40ezerért láttam, ugyanaz szinte mint a rendes
2013. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért vegyél Alcatel One Touch Idol Ultra-t. Ennyiért ez a legjobb
2013. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!