Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki letudná nekem írni az...

Valaki letudná nekem írni az okosteló gyártóknak a ranglistáját?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2012. nov. 10. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi szerint? Bevétel, eladott telefon, életkor, név hosszúsága, Vezető életkora, alkalmazottak száma, gyárak száma?
2012. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nokia

Apple

Samsung

HTC

ZTE

Sony

Huawei

Motorola


Ezek a főbb gyártók, most hitelen ennyit tudok írni.

2012. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Első a samsung (sajnos)Aztán jön az Apple aztán a Sony tovább nem tudom de nem értem mért a samsung a legjobb bevétel eleve szarúl optimizált rendszere van és mindig túlárazza a szar telefonjait is,tegyük fel Samsung Galaxy Ace 2 meg a Sony Xperia Sola,Sola kb 60.000Ft az ace 2 meg 71.000Ft és eleve szarabb procikkal :)

De ez már az emberek hibája hogy mért a samsungot veszik mikor ott vannak a jó htc-k Sonyik meg még az LG is jó,ezek nagyon jó főleg felsőkategóriásban LG nem adja drágáér a cuccait és jókat is gyárt Htc kicsit drágább de anyagminőség szuper és teljesítményben is Sony is nagyon jó anyagminőségben Applet meg utálom az csak egy túlárazott divatcikk amit bármi más 120.000Ft-os telefon lepipál

2012. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Applet meg utálom az csak egy túlárazott divatcikk amit bármi más 120.000Ft-os telefon lepipál"


haha tényleg? legalább tájékozódj, szaklapokból mielőtt ekkora baromságot írsz. a divattelefon igaz....

2012. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Halhatatlan te akkora orbitális baromságokat írsz mindenhova hogy kifolyik az ember szeme ha végigolvassa.Telefonokhoz látszik nem értesz...akkor meg miért írsz ilyen sületlenségeket??Helyesírásod meg szintén nulla.Menj fiam és tanulj még egy kicsit.Különben tényleg nem mindegy hogy miszerint rakjuk sorba a gyártókat.Valami támpontot írhatnál.
2012. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Samsung, utána apple, utána sony, és talán utána a zte, vagy az lg.

Ehhez a ranglistához annyi a hozzáfűznivalóm, hogy egyszerűen nem értem, hogy az emberek, hogy kepesek a samsung nagy sz@rait megvenni, mert pl az ace az egy akkora divat 50000-ért, pedig jobb képességű telefonokat kapsz 30000-ért, és ugyan ez van a mini-vel és az y-nal is, valamint az s3 sem olyan nagy durranás, mint amennyire veszik, szóval egyszerűen nem értem, hogy tudták így az emberek agyát elmosni, hogy minden áron samsung sz@rt akarnak venni...

2012. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 11. 18:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!