Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt rendesen a Nokiám....

Nem tölt rendesen a Nokiám. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Nokia N97-esem van. Használtan vettem, és már a boltban is bénázgatott a töltővel, de gondoltam, megoldom. Hát nem... Több töltőt is próbáltam, mindegyiknél szakadozik, van, hogy csak úgy spontán kiírja, hogy "Nincs töltés". Már lejárt az egy hetes garanciám, és elvittem egy haverhoz is, aki mobilos. Állítólag ő hú de profin megcsinálta, ehhez képest egyre rosszabb. Tudok valamit csinálni így házilag, vagy egyszerűen el kell vinnem egy több10ezres szervízbe?:\

2012. nov. 10. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ha a boltban szarakodott...el se kellett volna hoznod. Szerviz érzésem van, de nézesd meg, hogy egyáltalán mit tudnak vele csinálni.
2012. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én mondtam a barátomnak, hogy "már most sz@r..." De ő erősködött, hogy biztos csak a töltő rossz, vigyük el. :S Azért köszi, meglátom még.
2012. nov. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!