Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor működik a Find My...

Esernyőlány kérdése:

Mikor működik a Find My Iphone alkalmazás?

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonom, és az a kérdésem, hogy a find my iphone alkalmazás csak akkor működik, ha nekem is le van töltve? Mert nem volt letöltve a telefonomra, de a barátnőm letöltötte a sajátjára, és a apple id azonosító és jelszó alapján keres a rendszer, és az én telefonomra azt írta, hogy offline üzemmódban van. Ez azért van, mert kikapcsolták, és érdemes nézni még, hátha bekapcsolják és bemérhető, vagy azért mutatja az offline állapotot, mert nincs is letöltve az alkalmazás?

2012. nov. 10. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az icloud.com on!! Sok sikert!

Rohadjon le a keze aki telefonokat lopkod! Ha az én iphone 4S-em valaki ellopná és megtalálnám, addig ütném amíg mozog!

2012. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a find my iPhoneal nem fogod megtalálni ha nem volt rajta a telefonon. :(

A Friends app esetleg nem volt fent? Ha követtétek egymást egy másik iPhoneos ismerosoddel akkor az működhet. Persze csak ha nem volt restore, van net a telefonon és a helymeghatározàs be van kapcsolva.

2012. nov. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha iCloudba beléptél rajta, akkor működik, az appot nem muszáj hozzá letölteni!
2012. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Sajnos nem találja icloud sem a telefont...a rendőrségre pedig várni kell, amíg hajlandók bemérni... :'( .....
2012. nov. 11. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!