Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyamatosan von le pénzt,...

C.kamilla kérdése:

Folyamatosan von le pénzt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kaptam egy Galaxy Ace s5830i telefont. T-mobilos vagyok, és feltöltős.

Régen ilyen gagyi s5230-am volt és ugye 0.facebook nagyon ment.

DE! Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy MIÉRT van az, hogy 1.) WiFi-re kapcsolódok és úgy netezek - von le pénz 2.) Mikor már (szerintem) kiléptem mindenből utána is ha ránézek egy fél óra múlva megint kevesebb pénz van rajta.

Mi a francot csináljak h ne fogyjon le teljesen? :(


2012. nov. 10. 20:43
 1/6 anonim válasza:
ugyanez miatt írtam ki kérdést pár napja, csak én sima facebookot használok és galaxy s plusom van. azt javasolták és bevált: kapcsoljam ki az automata szinkronizálást, adatkapcsolat a háttérben funkciót, illetve a beállításokban meg a google playen lőjjem be a csak wifit. Azóta nincs gond.
2012. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarán: ne engedd, hogy a telód szabadon bóklásszon a neten. Érdemes elolvasni a használati utasítás ide vonatkozó részét. És nem csak pénzt takaríthatsz meg vele, hanem megvéded a telót a vírustól
2012. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) utána nézek akkor ennek most :)
2012. nov. 10. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
igen mivel okostelefon ezért mindig neten van és segít sok mindenben de akkor minek vettél okostelefont ha nem értesz hozzá vagy erre neekd nincs szükséged?Alap is jó lett volna az nem netezik fojon,egyébként az okostelefonok mindig neten vannak (időjárás,óra,hírek,szoftverfrissítés keresése) meg ezen kíül sok mindent,tehát ne úgy képzelj el egy okostelefont hogy le tudok rá szedni minden hülyeeséget és csak kész nem ez mindig neten lóg de van egy jó is app az a neve hogy internet on off,írd be a Google Play-be és kidobja azt letöltöd és mikor netezni akarsz akkor rámész hogy on mikor nem netezel akkor meg offra és nem fogy a pénzed a net miatt mivel blokkol mindent,meg ne legyen a kezdőlapon ilyen widgetek hogy időjárás hírek stb... és nem von le pénzt,bár okostelefonnak én úgy látom értelmét hogy tudok bármiról amiről tudni akarok
2012. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"de akkor minek vettél okostelefont ha nem értesz hozzá vagy erre neekd nincs szükséged?"


AZZAL KEZDTEM, HOGY KAPTAM.. Karácsonyi ajándékként csak előre odaadták, az oldal meg arra való , hogy segítséget kérjek ha nem tudok valamit. De kösz a választ.

2012. nov. 23. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szal azért ez nem így van. Az orvos is okos ember, mégse műt ész nélkül. Csak amikor kell. És az okos telefonnak sincs szüksége állandóan a neten bóklászni. Hanem csak olyan adatokat keressen, amik érdekelnek, és akkor amikor érdekel. Az okos telefon attól lesz okos, ha nekem engedelmeskedik, ha engem szolgál. Neked van igazad Kamilla!
2012. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!