Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire nehéz, szokatlan...

Mennyire nehéz, szokatlan áttérni az érintős telefonra?

Figyelt kérdés
Még nem használtam olyat, de az hogy nincs billenytűzet engem olyan bizonytalan érzéssel tölt el, nem tudom jobban megfogalmazni.
2012. nov. 11. 04:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én gond nélkül áttértem rá. Ezeken is van billentyűzet, csak nem állandóan látod, csak ha szükséged van rá! Egy nap alatt meg fogod szokni! :)
2012. nov. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb. két nap volt, mìg megszoktam. Èn is nagyon furcsànak talàltam először, hogy nincs billentyűzet, de mostmàr meg az lenne fura, ha lenne. :)
2012. nov. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mikey1988 ***** válasza:

Nem nehéz megszokni! Nekem is könnyen ment. :) Bár az enyémen alul 11 gomb van a szokványos 3 gomb helyett, ami egyszerűbbé teszi néha a dolgokat! xD


[link]

2012. nov. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem nehéz áttérni rá,itt is van bilentyűzet csak virtuálisan,és csak akkor fogod látni mikor tudsz írni tegyük fel belépsz a bőngészőbe odarakod az újad ahova írni akarsz akkor felugrik a virtuális bilentyűzet és kész,csak itt annyi hogy több módon van bilentyűzet ha a telefon álló helyetbe áll akkor olyan mint bármelyik nem érintőképernyős telefon de ha eldöntöd a telefont akkor meg olyan lesz mint a számítógép billentyűzete,sokkal könyebb am én kb 10 mp alatt megírok 3 sor sms-t
2012. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mikey1988 ***** válasza:
Persze néhány telefon esetén álló helyzetben is van QWERTY elrendezés!
2012. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első héten a pokolba kívántam. Ha "megnyomod" akkor vagy megtetted, vagy nem. Egy rendes gombnál nincs ilyen. Aztán ráérez az ember. Most már nagyon fura a sima telefont használni. Így, visszatérni a gombos telóra sokkal rosszabb.
2012. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

elég hamar meg lehet szokni, a fő gombok megmaradtak, és a virtuális billentyűzetre is rá lehet szokni. Sőt le is lehet cserélni a gyárit, én pl. Anysoft keyboardot használok, mert van hozzá teljes ékezetes magyar billentyűzetsor, kb olyan így mintha gépen írnék, számomra ez sokkal kényelmesebb mint anno 9 gombbal smseket írogatni.


És be lehet állítani hogy adjon a billentyűzet rezgő vagy hang visszajelzést is. 1-2 nap alatt rá lehet szokni, bár sztem az automatikus szókiegészítést érdemes kikapcsolni.

2012. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
még valami mivel ez érintőképernyő ezért ne nyomkodd az érintőképernyőt csak érj hozzá mert ha erősen nyomkodot hamar tönkre megy,tehát csak érj hozzá ne nyomjad
2012. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és ha már nyomásnál tartunk, akkor érdemes a fóliát is rajtahagyni a képernyőn, és időnként cserélni újra, így nem karcolódik meg a képernyő hosszabb távon sem. Esetleg érdemes vmilyen telefon tokot is venni a készülékhez, de ez úgy általánosságban igaz.
2012. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hát nekem is könnyű volt mondjuk nekem most gombos van és régen volt érintős! de attól is függ hogy hány éves vagy! amikor anyukám használja az érintő képernyős telefonját a röhögő görcs keringet! egyszerűen neki nem áll a kezére és nagyon vicces nézni ahogy bökdösi a képernyőt! :DD
2012. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!