Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg optimus l3 vagy samsung...

Lg optimus l3 vagy samsung galaxy y a jobb? (érveket is ha lehet)

Figyelt kérdés
lehetőleg azoktól várom az árakat akiknek ilyen telefonja van

2012. nov. 11. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő igen gyengécske. Sony Xperia Tipo sokkal jobb.
2012. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha olcsón akarsz jó telefont,akkor Samsung Galaxy Y. (Én is olyat akarok...:D)
2012. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mikey1988 ***** válasza:
L3, mivel a belső memóriája sokkal nagyobb, mint az Y esetén. Sajna az Androidon vagy csak részben lehet a belső memóriából átrakni SD kártyára az alkalmazásokat, vagy egyáltalán nem! Az L3-ban meg ha jól tudom, akkor 1GB a belső memória, ami már elég lehet. Bár mindkét mobilon inkább az alap és egyszerűbb dolgok fognak futni, mivel ezek még gyenge okos telefonok.
2012. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Y-onom van:D Sztem naon cool kis telo és cuki
2012. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem y van, de nem annyira szeretem, mert kicsi a képernyő, gyakran lelassul, pedig nincstele tömva a memóriája, a kamerája se olyan jó, viszont könnyű kezelni, könnyen elfér, szerintem egy középkategóriás telefon, az árohoz képest pedig nagyon jó
2013. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Y-m van/volt(most szervíben :D),és azt mondom,hogy jobban jársz egy Optimus L3-mal.
2013. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pszichomokus102 válasza:
Nekem L3-am van de volt y-nlom is de jobb az L3 mert erősebb kicsivel, nagyobb kijelző, nagyobb belső tárhely (1gb) jah és szerintem a kamera is jobb.
2014. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!