Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy HTC One S?

Dávidmester13 kérdése:

HTC One X vagy HTC One S?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a One S-t venném. A kétmagos procija mindenre elég(és elég is lesz nagyon sokáig), 4,3", ami kényelmesebb, mint a 4,7". ÉS olcsóbb is. A T-nél a One s 145, a One x 170. Én abból a plusz 25 ezerből elmennék bulizni. Ráadásul a One X-en nem is mennek a Gameloft játékok, és a One S vékonyabb, így kényelmesebb is. Remélem segítettem.
2012. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem hanyagold a One X-et. Haveromnak az van és csak a baj van vele. Már kétszer kellett visszavinnie garanciába, egyszer a kijelzőn jelentek meg foltok, ez mint kiderült a proci melegedése miatt volt, néha már szinte olyan forró volt, hogy égetett.

Másodszor meg simán csak kikapcsolt és nem kapcsolt vissza.

Mindkétszer 3 hétig várhatta és szerintem ez elég bosszantó.

Illetve nekem Galaxy S3 van és összehasonlítottuk az akksinkat... Amíg az enyém kibír kb 2 napot probléma nélkül, az övé jó ha egyet.


A One S-ről nincs infóm, de szerintem X-et semmiképpen!

2012. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Nekem a x-el semmi bajom. Persze ezt neked kell eldöntened, ha ilyen kategóriás telefont veszel, mivel te fogod használni, nem mi.
2012. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én főleg fotózni , videózni és zenét hallgatni szoktam és fontos hogy az akkumulátor jó legyen hogy sokáig bírja
2012. nov. 11. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
a one x akksuja egy ****
2012. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!