Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség kéne! Samsung gt s...

Segítség kéne! Samsung gt s 5230 helyett Alcatel OT 918 Mix?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a Samsungomat egy Alcatel Ot 918 Mix-re? Jó döntés?

2012. nov. 11. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, megéri mivel az Alcatel Ot 918 Mix egy Androidos okostelefon, a kijelzője és a sebessége is jobb mint a Starnak !
2012. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!

Miket ,,tud" ez a telefon? a Samsungomon volt ingyenes net? Ezen is van? Hány megapixeles a kamerája?

2012. nov. 11. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Használja a Google-t. Egyébként abszolót nem éri meg, mert az Alcatel 918MIx nem megbízható, ezért szerintem rossz döntés. Ennek az árkategórának a győztee a Sony Xperia Tipo. Kérdés->PÜ.

2012. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Használjak Googlet? Ott mindent leírnak van amikor nem az igazságot, hogy megvásárolják a mobiltelefon készüléket. Ezért kérdezek olyanoktól akik használtk
2012. nov. 11. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:

"Miket ,,tud" ez a telefon?"

Mindent amit egy Androidos telefon !le tudsz tölteni rá alkalmazásokat , míg a Star ebben nem jeleskedik.

A mobilnet pedig az előfizetésedtől függ nem a telefontól

2012. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És meddig bírja? Csak mert már hallotta róla jót rosszar!
2012. nov. 11. 12:57
 7/7 anonim válasza:

Én tegnap vettem egyet akciósan a t-mobilenál 17 ezerért anblokk, és eddig meg vagyok vele elégedve :D

Egyedül a gyári füles tűnt elsőre gyengének, de ha beállítod a mélyhangok kiemelését maxra, a hangszínszabályzót meg rockra (mindegy mit hallgatsz, ez a legjobb beállítás, próbáltam a többit is :D) akkor az is megembereli magát :D

Szóval szerintem ebben az árkategóriában kiváló választás :D

Ja és amúgy mit tud? Mindent amit egy androidos telefon. Meg adnak hozzá egy 2 gigás microsd-t is (amit rögtön lecseréltem egy 8asra :D, mivel 32 gigáig bővíthető).

Egyetlenegy hiányosságot találtam ami komolyabb, hogy a gyári zenelejátszó nem játszik le wma-t, de vmilyen app biztos van rá, lévén androidos mobil :)

Szóval én csak ajánlani tudom :)

2013. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!