Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefont nem szolgáltat...

Ha egy telefont nem szolgáltatónál (Vodafone, T-Mobile stb. ) veszek, hanem üzletben (pl: MediaMarkt) akkor mi a teendő? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Sajnos a készülék amibe beleszerettem nem kapható annál a telefonszolgáltatónál, amit választani szeretnék, de egy elektronikai üzletben igen (méghozzá jó áron).

Ha megveszem ott a készüléket, akkor a szolgáltatónál csak pluszban veszek hozzá SIM kártyát és előfizetést, vagy még be is kell valamiket állítani? Esetleg bevihetem, hogy csinálják meg? Előfordulhat hogy nem lehet tökéletesen mindent beállítani, mert például nem kompatibilisek?

Segítsetek, eléggé analfabéta vagyok az ilyenekhez, és eddig mindig szolgáltatónál vettem a készülékeket is :)

Előre is köszönöm!



2012. nov. 11. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Veszel a szolgáltatótól egy előfizetést telefon nélkül és a kapott SIM kártyát belerakod a telefonba. Beállítani csak a mobilnetet kell (Persze csak akkor ha akarsz rajta mobilnetezni). De az Androidos telefonok már automatikusan lekérik a beállításokat. ha mégsem kéri le a szolgáltató honlapján fent vannak a megfelelő beállítások.
2012. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szuper, köszönöm a gyors és korrekt választ!
2012. nov. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!