Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsan segítség kéne! Szoftve...

Gyorsan segítség kéne! Szoftverfrissítés samsung galaxy acen?

Figyelt kérdés
Sosem csináltam még ilyet. Mikor rámentem a telefonomban a szoftverfrissítés gombra, regisztráltam samsung fiókot, majd rámentem, hogy frissítse, kiírta hogy le kell tölteni új telepítőcsomagot, és hogy költségekkel járhat, majd elkezdte tölteni le, de rányomtam, hogy mégse. Letölthetem?? Nem kell érte fizetni?? Hogy kell rendesen szoftvert frissíteni?
2012. nov. 11. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kell. Arra érti, hogy a mobilinterneten az adatforgalom után kell a szolgáltatónak fizetned egyes esetekben. Töltsd le wifin. Ingyenes, nyugi.
2012. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó köszi:) és jó ha letöltöm?? miben lesz más? mert most pár dolgot nem tud mint a frissebb acek, meg lassú
2012. nov. 11. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Kijött egy kéz a mobilból és elkezdett kotorászni a tárcádban? Feltételezem a mobilnet forgalmat növeli meg ezért irta amit irt, de ha wifiröl nyomulsz akkor nincs további költsége.
2012. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké letöltötte. újraindult.. és van egy nyitott fehér doboz alatta egy android figura és tölt egy hosszú csík...eljut egy bizonyos pontig a töltés és nem megy tovább.. kivettem az aksit vissza, de csak eddig megy.. most mi lesz ? :(
2012. nov. 11. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy elviszed szervizbe vagy rákeresel a google-val az ODIN-ra és megcsinálod te magad.

Gyári rom-okat itt találsz:

[link]

2012. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!