Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a telefonról?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S III. illetve melyiket éri meg jobban megvenni. HTC One x vagy Samsung Galaxy S III
2012. nov. 11. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Néztem az összehasonlításokat. Ott is, az SGH III jött ki győztesen, de ha nem bírod a Samsungot, akkor vehetsz HTC-t is.

Igazából ez, tőled függ, hogy mire használod a telefont. Ha a HTC tetszik, akkor vedd meg azt.

2012. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Galaxy S3 jobb.Mondjuk mondhatjuk hogy egy szinten vannak de az S3 több mindent visz (főleg játékoknál észrevehető ez)meg szebb is sztem de ez szubjektív.Amelyik jobban tetszik azt vedd meg.Szerintem az S3 jobb döntés nekem is az van b*szott jó teló.Jelly Bean is van már rá.
2012. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!