Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem egy jó kis...

Ajánlanátok nekem egy jó kis okostelefont?

Figyelt kérdés

Egyik fő szempont a képernyője , legyen nagyon szép képe , és ne akadjon a menüje. Én személy szerint az Alcatel ot-995-ön gondolkozok. Mit ajánlotok ?

Üdv. 16/F



2012. nov. 11. 19:52
 1/7 anonim válasza:
0%
szerintem az LG GT 540
2012. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1

Erre inkább nem mondok semmit...


Kérdező:

Vagy az általad említett OT 995, vagy használtan egy SE Xperia Ray.

2012. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább a Ray-t ajánlom. A processzora gyengébb mint az alcatel-nek, viszont ez egyáltalán nem feltűnő, viszont jobb a kamerája, szebb a képe, jobb a felbontása stb. Az áruk hasonló.
2012. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsőre ne hallgass, szerintem fogyatékos... Majd megírod, hogy mit vettél? :) Harmadik voltam.

16/f

2012. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ő mennyibe kerülne ? Azt tudom hogy az alcatel ot 995 az 45ezer , ennyi körül lenne a maximum :)
2012. nov. 11. 22:15
 6/7 A kérdező kommentje:

Alcatel One Touch 995-öt vettem ! Nagyon jó !!!!! Ajánlani tudom csak ! És ebben a hónapban lesz rajta Android 4.0 !

Egyszerűen ez a legjobb a többihez képest ilyen árban :) Előttem 6-an vettek ilyet , nagyon viszik :)

2012. nov. 12. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Szóval, megvetted az alcatel-t, örülök, hogy tetszik!:)

Üdv az okostelefonosok világában!:D

16/f

2012. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!