Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb android...

Melyik a legjobb android alkalmazás?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Spica-t fogok venni a napokban és szeretnék rá egy időjárás widget-et mindenképp és játékokat meg különböző alkalmazásokat pl: viber nagyon széen köszönöm előre is a válaszokat ;)

2012. nov. 12. 07:03
 1/8 anonim válasza:
hill climb racing, tank battle, szótár, zseblámpa, tükör, sakk, pdf olvasó, angry birds, zedge, skype, orosz rulett, winamp, astrid
2012. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Golan Trevize ***** válasza:
54%
Szerintem a legjobb bármelyik launcher, anélkül használni sem lehet a telefont.
2012. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tóthné Marika válasza:
100%
Szerintem a legfontosabb alkalmazás rá a Google Play Store.
2012. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg, kedves Marika, a Spicára baromira nem érhető el a play store.Hivatalosan legalábbis tuti nem.2.3.1/2-es alapon van CM de mikor legutoljára olvastam róla, még használhatatlan volt, Froyo alapú romok is vannak rá talán, érdemes megnézni azokat is,ugyanis csak 2.2-től van Play Store...


Viszont hardveresen elég gyenge már, a játékok nagy részét el is lehet felejteni.Feltéve ha van ilyen szándékod vele..


Szerintem a leghasznosabb a ahogy monda egy kolléga, egy új launcher azonnal(bár ezt rom csere megoldja), nekem a Flipboard a kedvencem.


Vibernek 2.1 kell minimum, azzal talán nem lesz gond, de a játékokat simán elfelejtheted a spicán.Az angry birds-től is angry leszel, mert szaggatni fog még az is...


Időjárás appnak meg nagyon sok van, szerintem az egyik legjobb az a The weather channel, de nem rossz a időkép sem.Ezeknek nyilván van időjárás-óra-dátum widgetjük is.


Szerintem a spica felejtős...erősen.Sokat szívnál vele.

2012. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, nem egy jó választás ez a teló.
2012. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ilyen árban 10-15ezerért használtan milyen telovan am jó proceszorilagis nagyábol és mennek rajta azért normálisabb játéokis htc wildfire s kizárva, és x10 minipro is kizárva?
2012. nov. 12. 18:12
 7/8 Golan Trevize ***** válasza:

Szerintem semmilyen.

Vagy lejjebb viszed az igényeidet (csak telefonálásra használod, kb.), vagy spórolsz még.

2012. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
pl sony xperia tipo használtban már 16-45ig lehet kapni:D
2012. nov. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!