Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég egy okostelefonban 8gb...

Elég egy okostelefonban 8gb belső memória, amit nem lehet bővíteni?

Figyelt kérdés
Xperia U-t szeretnék venni, aminek számomra az a hátránya, hogy nem bővíthető a memóriája, és elméletileg csak 4-5,5gb van csak szabad felhasználásra. Mivel nem full-hd filmeket szándékozok a telefonra rakni, hanem max 500megányi zenét, talán 3-500fényképet amit ezzel a telefonnal készítek majd, illetve néhány androidos alkalmazást (nem assasins creed-re kell gondolni meg hasonlókra). A kérdés tehát ennyi, hogy erre elegendő-e ez a memória, vagy gondolkodjak más telefonban?

2012. nov. 12. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég hozzá ennyi memória.
2012. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehetsz bele még akár egy 8gb-os micro sd-t, erre mehetnek a filmek, zenék képek stb.. a belső memóriára meg telepítheted az alkalmazásokat, játékokat. Én így csinálom :)
2012. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de a második kommentelőnek azért megjegyezném, hogy legközelebb olvassa el figyelmesen a kérdést, mielőtt válaszol, ugyanis a telefon nem bővíthető. Ha az lenne, nem lenne kérdés előttem, hogy megvegyem-e :))
2012. nov. 12. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Átsiklottam felette, bocsi :) Amiket írtál arra elég.
2012. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond, köszönöm a válaszadást! ;)
2012. nov. 12. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes online tárhelyek is, boxtól kapsz 50 GB tárhelyet ha U-d van. Szerintem is elég lehet ezekre a tel. Én nagyon szeretem, 3 hónapja nyúzom. Dropboxot használok, de eddig elfértem az U-n. Csak úgy van, mert ott is ingyenes 2,5 GB. :-)
2012. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
utolsó: az arra tett tartalmakat csak akkor érem el telefonról, ha van net, nem?
2012. nov. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, az online tárhelyet csak offline módban érheted el.
2012. nov. 28. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak csendben jegyzem meg: ha nagyon tele van a memória, nem marad hely a lejátszásnak. Magam jártam így a minap. Nem tudtam lejátszani, ami amúgy elfért a memórián!
2012. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!