Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor havonta veszi le a...

Ilyenkor havonta veszi le a telefonomról a pénzt?

Figyelt kérdés

Vettem egy Samsung Galaxyt és ugye itthon töltöttem le rá játékokat ( gérpől ), letöltöttem rá az új Need for speedet és felteszem a telómra és később írja ki, hogy valami 508 huf és erre kapok sms-be egy kódot, gondolom igen most szívtam és levett fölösen 508 FT-t mert kb. le is töröltem. De én itt arra lennék kíváncsi, hogy mivel kaptam egy kódot ez gondolom egy bizonyos ideig érvényes és utána kérnem kéne új kódot, vagy magától lefog venni minden hónapba 508 ft-t ?


Innen töltöttem le az NFS-t [link]


2012. nov. 12. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez egyszeri díj volt. De ha legközelebb is figyelmetlen leszel, akkor megint átvered magadat. Mellesleg minden letöltésnél ott van az ár is.
2012. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha még majd bírsz válaszolni, arra tudnál nekem még választ adni, hogy a pénz levonást honnan számolja? Mikor megkapom a kódot vagy, ha beírom és elfogadom és elindítja a játékot? Ja és még annyit, hogy ezt SMS pénzből vonja le vagy az ilyeneknél hogyan működik.
2012. nov. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!