Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Nokia Lumia 800...

Szerintetek Nokia Lumia 800 vagy Samsung Galaxy S II?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Samsung Galaxy SII egyértelmű!
2012. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért azt? miben jobb? :)
2012. nov. 13. 11:32
 3/7 anonim válasza:
Én pont most írtam egy kérdést meg egy regényt, hogy mi baja az én S2nek!! Szerintem SEMMIFÉLEKÉPPEN NE VEGYÉL OLYAT!!! (Legalábbis az én véleményem)
2012. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyértelműen a Lumia 800.Márcsak azért is,mert a Windows Phone vagy 4000-szer gyorsabb (egy cikk szerint)

és sokkal stabilabb.Mert mostanában mindenki a processzor magjait számolgatja,és azt nézi, hogy Androidos-e.Ki nem sz"rja le?Az Android azoknak való, akik ugyan több alkalmazást szeretnének,de állandóan töltendő,és összeomlós rendszerü telefont akarnak.És csak a Windows Phoneon van XBOX Live.

2012. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
húú hát eddig 1-1 :P bár sokan azt mondják a samsung nem bírja olyan sokáig..erről mit tudtok? (bár a mai telefonok közül egy se bír sokat)
2012. nov. 14. 21:08
 6/7 anonim válasza:
Azt, hogy az enyém nem egy nap, hanem egy óra alatt lemerül! Szerintem nagyon gusztustalan telefon! Nagyon megbántam, hogy kidobtam érte ilyen horribilis összeget!!Ismerőseimnek akiknek szintúgy ilyen van mindenki panaszkodik rá!! Ha mindenféleképpen androidosat akarsz akkor vegyél HTC ONE S-t. Kb. ugyanaz mint az S2 csak sokkal strapabíróbb!
2012. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

óhha köszönöm szépen :)

ezzel eldöntve Samsung semmiképpen...

2012. nov. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!