Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap szoftvert frissítettem...

Tegnap szoftvert frissítettem a telefonomon, és eltűnt róla egy funkció amit nagyon szerettem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nokia 5800 XpressMusic telefonom van, és tegnap raktam föl rá a a legújabb 60.0.003 szoftvert. (Picit megkésve, de jobb később, mint soha.) :) Imádtam, azt a funkciót, mikor kibillentyűzárazom a telefont, és a háttérkép "előtt" ott voltak a kis képek egy ablakban, amikre ha rákattintottam, már hívta is azokat, akik a képen vannak. Viszont most ez teljesen eltűnt, vagy csak én nem tudom, hogy hol kell beállítani. Ha valaki tudja, kérlek segítsen. Lehet, hogy ebből a szoftverből már törölték ezt a funkciót? Régen úgy emlékszem, hogy ott volt egy + jel, és ha rámentem, úgy tudtam sorba 4 embert hozzáadni, de most nincs + jel.

2012. nov. 13. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor így lehet bekapcsolni ezt a funkciót: Menü > Beállítás > Személyes > Főképernyő > Főképernyő > Névjegysáv
2012. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült :) Igaz régen máshogy volt, pontosan úgy nem tudtam megcsinálni, de így sem rossz :) csak 2 embert akartam "kirakni az asztalra" és nem akartam, hogy utána ott legyen még a +partner hozzáadása jel, viszont ezt nem tudtam megcsinálni.
2012. nov. 14. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!