Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel one touch 995, vagy...

Alcatel one touch 995, vagy ZTE Grand X IN, vagy Motorola Motoluxe?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni nem túl drága kategóriában és ezek jöttek szóba mert ezeket leehet kapni jelenleg T-Mobile-nál. Esetleg még HTC Desire Hd vagy Hd2-n is gondolkoztam. Melyik a legjobb szerintetek?

2012. nov. 14. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Alcatel és a ZTE a legjobb ezek közül.A Motoluxe sz@r(legalábbis a többihez képest),a másik 2 htc nem rossz, csak nem frissíthetőek 2.3-as androidról.
2012. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a hd2 alapjáraton windows mobile os-t futtat, szóval gyárilag, hivatalosan nemhogy 2.3-tól, semmilyen droidról nem lehet frissíteni.Egyébként meg multiplatform teló, talán 1-2 másik teló van még, amin a legtöbb mobil os képes futni.Egyébként asszem van ics alapú rom is hd2-re.DHD-ra az utolsó pillanatban vonták vissza a gyárban az ics-t, de főzött rom szintén van rá 4.0.x alapon...


Továbbá.A Motoluxe szemét, ha jót akarsz, elfelejted.Hardveresen harmat gyenge, és gyárilag nincs rá magyar nyelv, bár ez a legkisebb gond, ez orvosolható.


A maradék kettő közül meg inkább az OT-995, ugyanis az Intel SOC annyira nem elterjedt még, nagyon sok inkompatibilis app van a google playen, ami nem szereti az Intel-t, mert tegrára meg qualcomm-ra írták.Nem egy elterjedt cucc, így nem is nagyon foglalkoztak/-nak még vele.

De ha be tudsz szerezni egy tegra kettes Grand X-et, akkor inkább azt az OT-995 helyett.

2012. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdező a Desire HD2-t írta az meg androidos.A normál HD2 az windows-os.
2012. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Desire HD2 nem létezik. Csak HD meg HD2 a két windowsos csoda, meg a Desire HD ami Androidos.
2012. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ja, csak utólag vettem észre hogy visszavonták.

2012. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem visszavonták, hanem Sensation néven van piacon.
2012. nov. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peti831214 ***** válasza:
Grand X IN-t vegyél! Nekem még semilyen inkompatibilitási problémám nem volt vele! Brutál jó egy telefon!
2012. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy egy app sem kompatibilis az intel soccal, mert a google play-es cuccok kb. 70-80%-ával nincsen gáz.Csak érted, akkor van sz*pó, ha pont az a 3-4 app nem akarja az igazságot, amelyik neked kellene, és alternatíva sem nagyon van...

Habár, most kezd az Intel betörni a piacra(mobilosra nyilván), hogy megszorongassa az nvidia, de főleg a qualcomm tökeit, egész jó teljesítménnyel operál az intel soc.


Szvsz ettől függetlenül tökmindegy, hogy a tegra 2-es X-et, vagy az intelest választaná a kérdező, mindkettővel jobban járna, mint a többi felsorolttal.


Csak a motoluxe-ot ne, könyörgöm...nem is értem, hogy került az opcionális lehetőség listájára...

2012. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!