Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon jobb?

Szerintetek melyik telefon jobb?

Figyelt kérdés
Xperia mini pro,vagy Blackberry Curve 9320 ? melyik telefont érdemesebb megvenni?

2012. nov. 15. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Annyi ilyen hülye kérdés van hogy már idegesítő!
2012. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%

#1-es válaszoló "Annyi ilyen hülye kérdés van hogy már idegesítő!"


Ez olyan oldal ahol nem kötelező válaszolni a feltett kérdésekre. Én is írhattam volna, hogy még egy értelmetlen ember aki nem tud normálisan válaszolni. A hozzád hasonlókból is sajnos elég sokan járnak ide válaszolni.


Sajnos a választ nem tudom, de nem tudtam elmenni az ilyen hanyag válaszadó mellett.

2012. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, mire szeretnéd használni?

Két teljesen más rendszerü telefon.

Ha játék, net akkor az androidos Xperia.

A BB elönye az üzenetkezelés, pláne ha van BIS.

2012. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
egyértelműen Blackberry:) az sokkal jobb, az Xperiák nem jók!!!!
2012. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem összehasonlítható, tekintve, hogy mindkettő más rendszer, másra valóak. A BB egy üzleti szegmenst megcélzó okostelefon, zárt op. rendszerrel, míg az Xperia egy Androidos okostelefon. Teljesen mások a lehetőségeik. (Mondjuk nekem BB-van és imádom, nem kellene más rendszerű).
2012. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek mindenkivel, aki azt írta, hogy más rendszer, és a bb az üzletembereknek való, szóval döntsd el, hogy melyik kell.


Egyébként meg az xperia-k egyáltalán nem sz@rok, sokkal jobbak minden kategóriában, mint a konkurens telefonok.

2012. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!