Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia X8 telefonomon...

Sony Xperia X8 telefonomon Android 2.3.7 verzió van az akku 2 nap alatt lemerül! Mit lehet tenni, hogy legalább 4/5 napig kitartson?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

KÉT NAPIG bírja?! Az nagyon jó!!!

(az Én androidos telefonom egy napig se bírja, ha használom, és ez az általános)

2012. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mikey1988 ***** válasza:
2 nap!? Akkor viszont eléggé jó ebben a mobilod! Egy átlagos Androidos mobil nagy nehezen bír ki 1 napot, nemhogy kettőt! Ha 4/5 napit is kibíró mobilt akarsz, akkor inkább vegyél egy gagyibb feature phone-t [vagyis nem okos telefont]! Sajna az okosoknak ez az egyik hátránya, hogy gyorsan lemerülnek!
2012. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a 2 napig tartó idő teljesen jónak számit az okostelefonok között , több ideig nem is fogja bírni ha használod !
2012. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a 2 nap az elég jó! nekem is x8am van gyári androiddal és 1napis bírja (másfél éves)
2012. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A világon semmit. A 2 nap nagyon jó a mostani telefonoknál.
2012. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát...max a processzor teljesítményét minimálisra veszed, és kikapcsolsz minden felesleges dolgot, akkor talán kihúzza 3 napig is, persze cserébe jó lassú is lesz.


De valójában ez a 2 nap tényleg jónak számít (sajnos) a mai telefonoknál.

2012. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sony Ericcson Nekem több mint egy hétig bírja!Sőt!(Mármint ha nem használom)Egy nagyon alapvető funkciót kell átállítani!

Fent a kis csíkon egy H betű van ugye?Na azt E-re kell átállítani így:

1.Beállítások


2.Vezeték nélküli


3.Mobilhálózatok


4.Hálózati üzemmód


5.Csak GSM

Illetve van még egy megoldás:


1Kirakod a "támogatás" widgetet.


2.A widgeten a jobb oldali ikonra mész


A fenti ikonsorban jobb oldali ikonra mész ésott állítgatsz egy kicsit!


(nekem 2.-es változat van, lehet hogy máshogy van a tiéden!)

2013. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!