Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy csomó játék nem kompatibil...

Egy csomó játék nem kompatibilis a telefonommal (Xperia S) miért?

Figyelt kérdés
pedig mennie kéne nekik, de nova 3, modern combat 3, nova 2 sem kompatiblis, most wanted igen. a készüléket 1 hete vásároltam T-mobile előfizetéssel. mi lehet a baj? rendszer: Android 4.0.4

2012. nov. 15. 16:55
 1/7 A kérdező kommentje:
ezeket az alkalmazásokat neten keresztül töltöttem le, ha google play áruházba vásárolnám akkor működnének?
2012. nov. 15. 17:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy nem kompatibilisek? Nem indul? vagy mi. Az S egy erős telefon, tehát vinnie kéne őket. nem lehet esetleg, hogy sokminden fut a háttérben?
2012. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem fut sok.. azt írja ki: your device is not compatible with this game
2012. nov. 15. 18:51
 4/7 anonim válasza:

Az én S-emen ezek közül mindegyik fut, nagyon szépen!

Valószínűleg ha nem a google playből van, akkor rossz verziót töltöttél le!

2012. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam is fut mind ami szívfájdalom az az Order and Chaos és a Plants vs Zombie azt ténylegesen le sem engedi tölteni
2012. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és honnan szedtétek le?
2012. nov. 16. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
ha google play-ről van, akkor vinnie kellene a telefonnak a játékokat. vidd be a boltba, és kérdezd meg, mert még simán kicserélik, ha valami nem jó a telefonban.
2013. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!