Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vs Samsung Galaxy S 2?

IPhone 4 vs Samsung Galaxy S 2?

Figyelt kérdés
Karacsonyra, 2 evig nem valtok utana

2012. nov. 15. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Iphonra a legtöbb alkalmazás fizetős, torrentről, iphone oldalakról le tudsz mondjuk szedni ingyen is progikat, az S2-nél meg ott a google play, amiben alapból leszedheted a legtöbb progit ingyen + az s2 jobb is hardverileg. Én nem vennék az egyiket sem, mindkettő csak "villogásra", mutogatásra jó, aztán ha ellopják, vagy leejted, mehet a sírás, hogy 30000 a kijelző stb. Most pár napja lett volna lehetőségem, hogy legyen egy Galaxy s2-m, az xperia mini prom és a huawei tabletem egyben elcserélhettem volna rá, de nem merném használni az s2-t utcán, meg ha meglátnák még azt hiszik, hogy milyen jól keresek, pedig hát azért fél havi fizum egy ilyen teló, olyan dolgot meg nem veszek, amire nem tellik.
2012. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem iPhone 4 jobb 2 évre főleg, akkor még szerintem támogatott is lesz, sgs2 meg szerintem már jövő ilyenkor is ott lesz, ahol most az 1 évvel idősebb sgs, semmi támogatás. egyedül a fullhd-s videófelvétel az, ami miatt jobb használatban az sgs2.
2012. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
S2 jobb, gyorsabb, stb... Dual Core az Dual Core....
2012. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de miben gyorsabb? te azt számolod, hogy nem 0,6 hanem csak 0,4 másodperc alatt nyit meg egy alkalmazást?
2012. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Multigod97 ***** válasza:
nem, tudod a telefon gyorsaság nem csak ezen múlik, hanem mondjuk egy nagyon teljesítményt igénylő játék/alkalmazás mennyire gyorsan tölt be rajta, vagy mekkora fps-el megy
2012. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ajánlom az s2-t.

Nekem olyan van, és teljesen meg vagyok vele elégedve.

Iphone4 annyival jobb, hogy szebb fotókat készít (pedig mind2 8 megapixeles)

Minden másban s2 nyerő.

Vékony, könnyű, sok ingyenes app, lehetőség fizetős appok ingyenes letöltésére :D, személyre szabható, sok téma, launcher (Ha megunnád az alapot), Fizikailag strapabíróbb,

stb.

2012. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!