Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini cm9-es...

Tgerry07 kérdése:

Samsung galaxy mini cm9-es rommal wifi hotspot problémám van. Valaki tud segíteni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hello mindenki! Van egy samsung galaxy minim ráraktam a cm9-et és olyan problémám lenne hogy nem tudok vele wifi hotspot-ot létrehozni. Van valakinek bármilyen ötlete hogy hogyan tudnám megoldani? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 15. 18:49
 1/3 Neuhauser László ***** válasza:
Próbálj másik ROM - ot, vagy CM7 - et esetleg (tudom, egyik ICS, másik Ginger, de mégis, Galaxy Mini - re akarsz ICS - t rakni?
2012. nov. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fel raktam egy újabb verzióju cm9-est amin már mnden mükszik, de azért köszi a választ.
2012. nov. 18. 09:21
 3/3 DjRicardo válasza:

Honnan töltötted la CM9-et Galaxy mini-re?

Már töltötem le CM9 Rom-ot(CM7-et is) de nem akarja telepíteni!

Hibaüzenet: Install Aborted

Mit csináljak?

Más rom-ot kiválóan feltelepít!

Pl.: Jelly Blast v3(jelenleg azt használok Android OS 4.1)

2012. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!