Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tudott már frissíteni...

Valaki tudott már frissíteni T-Mobile-os Samsung Galaxy S III-at Jelly Bean-re (4.1.1)?

Figyelt kérdés
csak mert októberre igérték!ehez képest november közepe van!meg most olvastam,hogy már 4.1.2 is most jött ki!De hát nekem még 4.1.1 se jött meg!!

#Jelly Bean #Galax S III
2012. nov. 15. 22:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én pont most akartam ugyan ezt kiirni, én sem tudtam még de már kurv@ idegesítő, kártyafüggetlenen már lehet rég frissíteni, meg utána olvastam és olyasmit irtak hogy a tmobil még ellenőrzi meg teszteli a rendszedt és ha megfelel nekik akkor engedik a tmobilos sgs3-ra frissíteni.
2012. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én a T-Mobile-os Galaxy SII-met sem tudtam frissítetteni, holott nekem még csak a 2.3.4.-es android van rajta...


Állítólag a Samsung oldalán van lehetőséged letölteni a ICS-t, de én nem nagyon szeretnék házilag nekiállni a frissítgetésnek...

2012. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hát nekem is kezd idegesítő lenni azért kérdeztem énis!kártyafüggetlenek már régóta tudtak azt tudom énis!


[link]


Ittvan egyébként,hogy most pár napja már a 4.1.2 is kijött hivatalason S III-ra!

2012. nov. 16. 23:11
 4/25 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok emailben megkérdeztem a tmobilt hogy mi van és november 10.-én kaptam választ akkor azt irták hogy még meg sem kapták tesztelésre a jelly bean rendszert.
2012. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó!akkor lehet megse kapjuk ebbe az évbe! :-/ bár nem értem,hogy hogy nem kapták még meg??!!na mind1.
2012. nov. 20. 21:08
 6/25 anonim ***** válasza:
Na te azóta tudtad frissíteni mer én még nem :/
2012. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nemtudtam még mindig én se :-( de sztem ebbe az évbe nem is tudunk már majd frissiteni mert közbe énis írtam t-mobile-nak emailt és annyit irtak hogy nem tudnak pontos információt adni ebben.és néhány hét múlva érdeklődjek újra!
2012. nov. 30. 08:48
 8/25 anonim ***** válasza:

Oh basszus :/ pedig hogy híresztelték hogy októberben megkapjuk :/

Na mind1 azt hagy kérdezzem meg hogy neked szokott olyat csinálni a mobilod hogy ha a középső gombal vagy gyorsan a vissza gombal lépsz ki egy alkalmazásból akkor lassan tölti be az alkalmazás listát? Mert nekem mostanában szokott és nem tom hogy azért mert 27 alkalmazás van letöltve vagy mert nem tom de remélem majd nem fogja ezt csinálninha frissítem a mobilom mert eléggé zavar hogy ha pl egy alkalmazásban vagyok és haverom megkér hogy számoljak ki neki valamit vagy nézzek meg neki valamit akkor a középső gombot megnyomom és 6másodperc mulva mutatja csak meg a programokat azért ez cink egy 200.000-res mobiltol.

2012. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát énis írtam nekik októbert igen :-/ egyébkënt ha arra gondolok amire gondolsz te most, akkor szokott ritkán igen!de az rendszer miatt van!nem telefon miatt!de csak jobb lesz frissítés után :-) én egyébként osztott képernyőt várom majd :-D hogy egyszerre 2 dolgot tudsz csinàlni majd!csak az ugye majd csak 4.1.2.es frissítésel jön :-/
2012. nov. 30. 22:46
 10/25 anonim ***** válasza:
Jah az komoly lesz :D majd egyszerre lehet facezni meg youtubezni :D
2012. nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!