Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ALCATEL OT-991-el hogy kell...

Szaffi123 kérdése:

ALCATEL OT-991-el hogy kell zenét küldeni?

Figyelt kérdés
képet tudok küldeni de zenét már nem.Már mindent megpróbáltam és nem sikerült másnak zenét küldeni.Lécci ha valaki tudja hogykell akkor írja le.köszönöm:)
2012. nov. 16. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne a zenelejetszóval próbálkozz hanem egy fájlkezelővel. Onnan szép kényepmesen meg lehet oldani.
2012. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de nekem az teljesen ûres:s gépen ât tudom tenni a dolgokat ugye? akkor sikerülhet?
2012. nov. 16. 13:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi üres és mit akarsz átteni?
2012. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a médiafájlokba szeretném atteni a zenéket. Mert az nekem teljesen üres és csak a zenelejátszóba vannak benne nem találtam öket sehol.máshol:s és onnan nem lehet küldeni.vagy szerintetek mit csináljak?
2012. nov. 16. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Szedj le egy fájlkezelőt ha nem lenne, akkor látod a teljes kártya tartalmát és teljesen könnyedén és kényelmesen fogsz tudni fájlokat küldeni.
2012. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mondanátok egy fájljezelöt legyszi?és ha letöltöm automatikusan oda kerülnek a dolgok?vagy nekem kel beleteni?nem igazán értek nèg ezekhez:s
2012. nov. 16. 17:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Astro, es, xplore, file expert, file explorer, file manager stb. Tele van velük a Play.


és ha letöltöm automatikusan oda kerülnek a dolgok?


Mármint hova? Nem értem.

2012. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hár úgy értem h ha leszesem azt amit mondtál akkor a zenék képek oda bele kerülnek automatikusan vagy nekem kell áthelyezni?
2012. nov. 16. 18:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit se áthelyezni. Ez olyan mint a sajátgép vagy a total commander windowsnál. Látod mi hol van. Erre a jó a fájllezelő. Látod a kártya teljes tartalmát, így könnyedén rendezheted a dolgokat, megtalálhatod a dolgokat és küldözgetheted a dolgaidat.
2012. nov. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
rendben kõszönök mindent!:)
2012. nov. 17. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!