Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül még jobban a...

Miért merül még jobban a telefonaksim?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy külső aksitöltőt a telefonomhoz, ugyanis nem jó az érintkezése. Korábban már volt szervizbe, de nem akarok állandóan emiatt rohangálni.

Mint mondtam, ma vettem egy külső töltőt, csatlakoztatom, jelezte, hogy tölti. Olyan 3-4 óra után, már váltott, hogy full, teljesen feltöltött, levettem, és mikor átraktam a telefonomba, jelezte, hogy 15%-ra le van merülve az aksi. Visszaraktam, de továbbra is azt jelzi, hogy full. Valamit nem jól csináltam?



2012. nov. 16. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor az akksiddal is gond van. Próbáld ki egy másik azonos telefonkészülékkel. Az akksaidat tönkre vághatta a rossz töltőd, mert nem szeretik a ki-be kapcsolgatást, amit a kontakthiba okoz. Vagy abban a boltban ahol vetted a töltőt, vagy más szervízzel foglalkozó helyen nézesd meg a telódat töltővel.
2012. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!