Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S-ről azt olvastam...

Sony Xperia S-ről azt olvastam, hogy fotózásra lett kitalálva. Ez miatt tényleg nem nagyon viszi pl a játékokat / komolyabb alkalmazásokat? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Itt olvastam



2012. nov. 16. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem.Nem kifejezetten fotózásra lett tervezve, bár az igaz hogy a kamerája igazán szép képeket készít, de nem kell félj hogy a dual-core 1,5 Ghz processzor nem fogja vinni a játékokat.Itt is van egy másik teszt: [link]

Ha pedig aggódsz a proci miatt akkor ott az Xperia SL ami teljesen ugyanaz mint az S csak jobb a procija(1,7 Ghz).

2012. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen ugyanaz, nincs több baja,hibája eltérése stb. egyedül, hogy az SL 1,7GHZ-s?:o
2012. nov. 16. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanaz csak a proci jobb, meg talán az árak egy kicsit külömbözhetnek.Ahogy íeja tesztben: "Sony Xperia SL nem más, mint az Xperia S emelt órajelű változata, ám ezen kívül szinte mindenben csontra megegyeznek."
2012. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod, elvisz minden létező játékot, és mellette ugye szép képeket csinál.

Amelyik mobilt fényképezésre találták ki, az a nokia 808 pureview (41 megapixeles).

2012. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!