Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom lemondani az...

Hogyan tudom lemondani az internetet a mobilomról?

Figyelt kérdés
Telenor szolgáltató, és a klikk nevű internetet rendeltem meg lassan 3 hónapja, ami eddig volt ingyenes, de a számot már nem fogom tudni használni két nap múlva, és le szeretném mondani az internetet, de nem tudom, hogyan tegyem.

2012. nov. 17. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
1220
2012. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Konkrétan nem tudom, de- felhívod a szolgáltatódat, és megkérdezed, a hívás ingyenes, vagy bemész egy Telenor üzletbe, és ott kérdezed meg, és ott gondolom, le is tudod mondani, hacsak nincsen valamennyi hűségidő, 1-2.év

2012. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
-Ezek szerint nincs "kártyaszintű jelszó-d"?! Ilyet kérhetsz ingyenesen,a Telenor üzletében! Ettől kezdve a "telenor honlapján" mindent saját magad is be tudsz állítani,le tudsz mondani,-megrendelni, stb...! (Számlás előfizetésnél is pozitív a dolog!)
2012. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kártyaszintű jelszó alapból a telefonszámod utolsó 6 számjegye!
2012. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne ez a probléma, hogy oldottad meg végül?
2012. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!