Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vannak ezek? Hogyan...

Hogy vannak ezek? Hogyan tudnák kihozni egy ilyen telefont?

Figyelt kérdés
Telenoros , feltöltőkártyás vagyok. Szeretnék egy új telefont. (androidos, kamerás, wi-fis) Hol tudom megnézni hogy mennyiért tudnák kihozni egy ilyet? Milyen csomaggal nézzem? Hány évig kell fizetni? Részletesen, mert nagyon nem értem kérlek!:) Köszönöm!
2012. nov. 17. 10:57
 1/1 anonim válasza:
A telenor oldalán nézheted meg.A csomag az tőled függ,mivel vannak olyan csomagok/telefonok,hogy kb 10-15ezret kell fizetni havonta pl:samsung galaxy s3.A szerződések legtöbje,ha jól tudom akkor 1évesek szoktak lenni.De a telefontól is sokminden eldől.De ha jól szétnézel jó üzletet tudsz kötni és egy jó telefonnal mehetsz ki a boltból :)
2012. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!