Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont vegyem meg a három közül? SONY xperia U Sony xperia GO vagy Sony xperia P?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
U semmiféleképp, ha szükséged van hogy csepp és porálló legyen akkor a Go, de én szerintem a P a legjobb!
2012. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az U az miért nem? pedig az egy nagyon jó kis telefon. de igaz hogy ezek közül a P a legjobb.
2012. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a P a legjobb, de az U-n jobban optimalizálták rajta az ics-t nincs benne annyi laggolás mint a p be

viszont nem bővithető:/

de ha kell a strapabíróság akkor GO-ra van szükséged!

2012. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért semmiképp sem az u?

Az u nagyon jó telefon a saját kategóriájában.

Vedd az u-t, ha olcsón szeretnél nagyon jó telefont, go-t ha strapatelefon kell, és vedd a p-t ha a legjobb telefon kell ezek közül.

2012. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert 4 GB a memóriája és nem bővithető és kétséges hoy megkapja a JB-t.
2012. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem volt kártyával bővíthető, de ott sem használtam 5GBnál több helyet. Szerintem aki nem filmnézésre használja, annak az U egy kiváló választás lehet.
2012. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elnézést ha kicsit durván fogalmaztam, az legelső válaszban. Én az U-t nem venném. Nem akartam megbántani senkit, akinek U-ja van.
2012. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!