Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S3 (SIII) gyors merülés...

Galaxy S3 (SIII) gyors merülés mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete vettem egy SGS3és tegnap előtt frissítettem a szoftvert de csak Wi-Firől automatikusan a szoftverfrissítés menüpont alatt. Azóta néha akkor is tölti az ikonokat mikor a kezdőképernyőkre lépek és van hogy 93%-ról az aksi 1,5 óra alatt úgy hogy mindenből ki vagyok lépve és csak pihen 85%-ra merül... Közepes fényerőn ha játszom akkor is viszonylag gyorsan merül, chrome-al böngészsés facebookozás közben is 5-max. 10p egy százalék, gyenge fényerő mellett képes Office dokumentum olvasása mellett 45 perc alatt merült 8%-ot. Nem tudom hogy ez normálisa-e vagy elrontottam az aksit mikor első töltésnél töltés közben egy pár óráig nyomkodtam, de aztán még egy egész éjszakára töltőn volt.

2012. nov. 17. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ezért nem kell tizenhat magos telefont venni, mi a fenének? :-)

Egy hordozható laptopot cipelsz a zsebedben, az sem megy 2-3 óránál tovább aksiról.

2012. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez normális.A 4 mag eszi rendesen az akksit ami pedig nem valami nagy.
2012. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még a kisebb étvágyú egymagosak is 1 max 2 napot bírnak ki úgy hogy nem nyúl az ember hozzájuk, ezt meg kell szokni.
2012. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lol örülj neki hogy ennyit kibír,én is naponta töltöm de csak 2 magos neked meg 4 magos és csak ennyit merül akkor tökéletes merülésnek mondom.Örülj neki hogy ilyen
2012. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok! Állandóan parázok rajta hogy jajj merül :))
2012. nov. 17. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a rendszer widgeteknél, hogy Energiatakarékos! Egy próbát megér, észre fogod venni a különbséget.
2012. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem is S3-am van és aktív használat mellett 2 nap de egyébként 3 napot is kibír ezeken próbálj spórolni:

- wifi, bluetooth ne legyen bekacsolva föl.

-aztán a fényerő automatikus

- energiatakarékos mód

-akku kímélés

- futó alk. bef

remélem segítettem

2012. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem igaz! Nekem van 1 db Nokia C503-om, és 1 magos. Internetezéssel, hívással, játékkal, 4-5 napot simán kibír!!! Ha meg hozzá se nyúlok csak egy kis hívás, akkor 2 hetente töltöm! És ez NEM KAMU!
2017. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!