Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance vélemények? Megéri 52ezerért?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan fontos a kijelző mérete, akkor inkább egy Xperia U-t ajánlanék. (két mag, stb..) A galaxy S-en eléggé instabil az alap rom is.
2012. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én úgy tudom hogy ez is kétmagos! és ami még fontosabb: az advance belső memóriája 8GB és még bővithető is, az xperia u-é pedig 4GB és nem bővithető! egyébként kösz a válaszodat
2012. nov. 17. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Jajj igen, ebben tévedtem. De a többi igaz. Ismerősömnek ilyen van, és rengeteget lefagy, újraindul. Illetve az U újabb, jönnek még rá a frissítések. S-re már nem igen adnak.
2012. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem most samsung s5230-om van amin még nem is androidos, de már a zenék igy is lefoglalnak kb 3 és fél gigát. és egy 4gigás, nem bővithető telóval nem tudok mit kezdeni. egyébként a telefonom is néha le szokott fagyni, de már megszoktam (ez nem jelenti azt hogy szeretem ha lefagy!!!!!!)
2012. nov. 17. 21:00
 5/11 anonim válasza:
Szia. Az előttem szólók simán keverték a galaxy s és a galaxy s advancedet. Annyiért szerintem megéri megvenni. Sokat dob a két mag és a 768 ram. A háttértár nem lesz 8 gb, de memókarival bővíthető, és hamarosan lesz rá jelly beam frissítés (már bejelentette a samsung).
2012. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább xperia sola. Az ugyan olyan, mint az u, csak bővïthető, és gyorsabb, mert jobban ban optimalizálva, szebb a kijelzője, jobb az anyaghasználata, újabb, van benne floating touch.
2012. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3#: igen azzal tisztába vagyok, hogy nem lesz 8 Gb, olyan és fél körül lesz nem? (egyébként van egy 4 Gb-os kártyám vész esetére)

4#: igen a sola tényleg nagyon jó, de én most hűségprogram keretein belül tudok olcsóbban venni telót, és a sola sajos nincs benne a listában amiből választhatok

egyébként köszi a válaszokat

2012. nov. 18. 13:48
 8/11 anonim válasza:
megéri megvenni nekem s advancem van és kiválóan működik nem szokott lefagyni nincs vele semmi gond :)
2012. nov. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi :) egyébként már eldőlt, szombaton megveszem
2012. nov. 20. 18:54
 10/11 anonim válasza:

Megvetted?

Kíváncsi lennék hogy milyen? :)

2012. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!