Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Advance ,Lg Optimus L7 vagy Sony Xperia U anny elvárásom van :

-minimum 5 megapixeles kamera

-viszonylag nagy képernyő(minimum "3,5")

-viszonylag nagy belső memória játékok miatt



2012. nov. 17. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:

hát ha nagyon sok játékot akarsz akkor az xperia U-t nem ajánlom, mert annak csak 5,5GB a memóriája és nem bővithető.

az LG-t azt nem ajánlom mert csak 1magos.

A samsungokért nem vagyok annyira oda(saját vélemény) de az 2magos 768 MB a ram. de még nincs rajta ics(elvileg csak JB (4.1) jön rá) Szóval nővekvő sorrendbe a Bővithető memória miatt a

Samsung galaxy s Advance

utánna az Xperia U

És a legszarabb az lg optimus L7!

2012. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És a teljesítmény, hogy ne akadjon a játék és az akkumulátor élettartama nem elvárás? :)
2012. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de az is csak azt kifelejtettem köszi amúgy köszi a gyors válaszokat
2012. nov. 17. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem U van, megy rajta minden, nem akadozik. Ha sok játékra kell és egyszerre akarod hogy fent legyenek a telefonon, akkor viszont én sem ajánlom a memóriája miatt. Teljesen egyet érték az elsővel.
2012. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is xperia u tulaj vok, és nagyon elégedett vagyok vele, sok játékot is lehet telepíteni rá, csak jól kell gazdálkodni a memóriával, és törölgetni a nem használt fájlokat és a memórián maradt felesleges dolgokat.


Én az u-t ajánlom, ha elég a memóriája, mert jobban optimalizált, mint az s advance, ezért gyorsabb, és minden másban veri, ha pedig kell a memória, akkor vegyél egy kicsit dragábban xperia sola-t, ami ugyan olyan, mint az u csak bővíthető.

2012. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát igazából ilyen 60.000Ft magasságába gondolkozom
2012. nov. 18. 15:20
 7/10 anonim válasza:
én az xperia sola-t ajánlom nagyon jó és bővithető
2012. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

7. vagyok nekem solám van és nagyon meg vagyok elégedve vele

csak 60.000 ft

2012. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és a sola-t hol lehet kapni 60.000 Ft-ért??
2012. nov. 24. 15:31
 10/10 tökmindeggy válasza:
2012. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!