Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tűnt el az ének pár...

Hogy tűnt el az ének pár telefonon lévő zenéről?

Figyelt kérdés
Amin amúgy voltak mai nap hallgattam zenéket és 4-5 zenéről csak úgy eltűnt a szöveg! Androidos telefon instrumántált is tud csinálni?

2012. nov. 17. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen zenék voltak hogy eltűnt az ének?
2012. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sima mp3
2012. nov. 17. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
ez milyen hülye szar kérdés? Most komolyan én nem értem? ének a telefonomról? Most mi van? Írd le rendesen a kérdést és válaszolok megígérem.Ha nem vagy magyar akkor elnézést csak nagyon sok magyar képtelen érdhetően írni :D
2012. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet ezen felfogni nem tudsz magyarul???

Tudod a zenék többségébe szoktak énekelni de bocs ha ez neked új!

Felraktam a telefonra még régebben pár zenét amibe énekelnek!!!Minap halgatom a zenéket 4-5 zenéről eltűnt az éneklés mintha csak alap zene lenne!

Remélem most már a gyengefelfogásúaknak is érthető!Vagy írjam le részletesebben?

2012. nov. 17. 22:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért az necces hogy írni olvasni tudsz de mondatot értelmezni nem!
2012. nov. 17. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy egy mp3 ról eltűnjön valami, elnyomni lehet az énekhangokat ,nincs rajta valami karaoki mód amit benyomtál? Megvan az egész hang spektrum minden hangszerrel és nem hallatsszik az ének?

Ez csak is valami okostelefonos okosság lehet de nem síma mp3. Arra gondolok hogy eleve olyan zene volt ez ami két fájlból áll és a program keveri össze régen hallottam ilyenről... akkor lehet hogy eltűnik valami.

2012. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Éppen az is lehet hogy a másik fülesből szól az ének ! próbáltad már hogy két fülessel hallgatod?
2012. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!