Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Minibe milyen...

Samsung Galaxy Minibe milyen gyári hibák lehetnek?

Figyelt kérdés
pontosan írjatok legyetek szívesek, hogy mi a hibája és mit bírsz vele csinálni?

2012. nov. 17. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=samsung+gala..


Kb ezek.Nyálazgasd át szépen mindet, és opcionális megoldások lesznek a válaszok között is.


Én a helyedben nem vennék minit.Nem csak azért mert sz*r(bár főleg ezért nem), hanem mert mára már elavultnak számít, és ennek ellenére túlárazott még mindig.

2012. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kisvuk29 ***** válasza:
Jöhetnek a samsung fanok de számomra az egész telefon hiba.Egyik rokonomnak van és amiket én láttam nála.A kijelzője nem bírja a "férfiasabb" érintéseket,a processzor egy holo locker nevű programtól "meghal",a felbontás és a proci miatt kevés app fut jól rajta és anyaghasználati gondok merülhetnek fel.(ennyit mondott el) A mini 2 már tűrhetőbb.De én maradok az Xperia mini promnál.(nem az x10 ez a kicsit nagyobb)
2012. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már az gyári hiba volt, hogy megjelent.

Csatlakozom az előttem lévőkhöz, hogy nagyon sz@r telefon, mert iszonyú pixeles a kijelzője, a hardvere marha elavult és gyenge, a kamerája pocsék, az anyaghasználata szinte botrányos, ahogy az ára is.

Ennyiért a legjobb a huawei ascend y200, vagy kicsit többért az xperia tipo.

Mind a két telefon fényévekkel veri a minit, a tipo meg iniább kétszeres fényévvel veri.

2012. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kisvuk29 ***** válasza:

Végre valaki egyet ért velem.Annál még az X8 is jobb pedig ugyan az.Csak azt nem támogatták.A mini 2 már tűrhetőbb,de azt is veri a tipo.

És igen hiba volt kiadni.De az Ace-t gio-t és fit-et is.

2012. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!