Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson experia x8-as...

BigQuestion kérdése:

Sony Ericsson experia x8-as telefonomra új romot szeretnék tenni. Valaki letudná írni a pontos lépéket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rootolni kell a telót (az kész). kell valami super user (megvan de nem tudom mit kell vele beállítani). Akkor meg kell a xrecovery (megvan) meg egy rom(megvan) kellene még valami hozzá? a root explorer is megvan csak nem tudom használni:S mert nincs írásos jogom gondolom ezt a superuserrer kell beállítani csak nem tudom, hogy:S

2012. nov. 17. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
hagy a fészkes fenébe mert elbaszod és jösz ide tutulni,de am google beírod a telefonod nevért meg hogy hozzá hogy rootolás
2012. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy a google ki adja.. csak már egyszer elrontottam gondoltam ezért ha van valaki aki ért hozzá és tud segíteni. De a te segítségeddel már biztos menni fog. Nem jó kedvemből akarom újra tenni, hanem azért, mert mindig befagy és belassul.
2012. nov. 17. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyaluld SUS-al, és máris jó lesz.
2012. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!