Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ramegyek arra hogy "clear...

Ha ramegyek arra hogy "clear data" az osszes sms-emet torli? (tobbi lebt)

Figyelt kérdés

A telefonom belso memoriajan nincs es neztem h az application -> manage application -> all es ott van hogy settings -> contacts storage amiben 13MB torolheto adat van. Ha ramegyek arra hogy "clear data" akkor kitorli az sms-eimet? Vagy mit torol ki?

HTC Desire.

Elore koszonom az ertelmes valaszokat.:)


2012. nov. 17. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az csak 652KB, szintén Desire.

Miért ilyen nagy nálad?

Tudomásom szerint itt a névjegyeket, telefonszámokat tárolja.

Névjegyem nekem is sok van, de a hiváslistát gyakran törlöm, ( Phone-Call history)



Mielőtt törölnéd , csinálj egy mentést, Playon találsz rá progit, pl.: Super Backup.

2012. nov. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs h mert ilyen nagy.:S rendben megcsinalom.:) leirom majd az eredmenyt.:)) szted lehet azert ilyen nagy mert van olyan partner akivel kozel 200 sms-em van?
2012. nov. 18. 10:18
 3/5 A kérdező kommentje:
megcsinaltam.minden olyan nevjegyet kitorolt amit nem SIM kartyara mentettem. De csinaltam mentes szval szerencsere visszatudom allitani.:)
2012. nov. 18. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a névjegyeim a google fiókommal is szinkronizálva vannak, egy factory reset, vagy romcsere esetén, elég a google fiókomba bejelentkezni és már szinkronizálja is a névjegyeim.


Settings - Account&sync

2012. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az SMS-eket pedig szintén a gmailra mentem (igy ha törlöm, akkor is megmarad, és sz.gépen is meg tudom nézni az email fiókban)

[link]


[link]

2012. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!