Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor is lehet mobilnetet...

Akkor is lehet mobilnetet használni ha nem fizettem elő semmilyen mobilnet csomagra?

Figyelt kérdés

Vodafone flottás vagyok. Nem tudok róla hogy lenne mobilnet előfizetésem. Én nem is tudok előfizetni semmilyen szolgáltatásra mert a kapcsolattartó nem adja ki az ügyfélbiztonsági kódot. Ettől függetlenül lehet hogy kaptunk mobilnetet, nem tudok erről semmit.


Megnéztem hogy van e internet ha az adatforgalmat bekapcsolom és tudtam netezni. Azt mondták h mindenki tud csak ha nem fizetsz elő internet csomagra akkor nagyon drága.



2012. nov. 18. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a vodánál is van netstart-szerűség, akkor az utolsó mondat igaz. Az ügyfélkódot azért nem kapod meg, mert a cégé a szám, ő az előfizető, így a kapcsolattartó tudja megrendelni a szolgáltatásokat az egyes számokra. Nem vagy jóban vele? :)
2012. nov. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer megkellett néznem egy weboldalt, mert fontos volt, de tudtam hogy nincs net csomagom, csak ez a start valami, konkrétan 5ezer forintomba került ez az egy weboldal megnézése, gyári mobil böngészővel...
2012. nov. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Vodafone Flotta díjcsomagjában van alapból internet:

[link]


Az, hogy mennyit netezhetsz, a díjcsomagtól függ. Ha az adatforgalmat eléred, akkor a sebességet 9,6 kbit/s-ra lassítják, ami gyakorlatilag semmire nem elég.


Azt viszont el ne hidd, hogy a 100 Mb elég a mindennapos böngészéshez okostelefonon. Nálam kb. 1-2 óra alatt lement Samsung Galaxy minivel. Nekem is lassítanak, de 32 kbit/s, bár ez sem sokra elég. A 2 Gb-os ajánlatuk viszont nem rossz, az ésszerű használat mellet valóban elegendő a napi böngészéshez.

2012. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hány MB, majd megnézem a számlán hogy rajta van e.
2012. nov. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!