Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S2 tulajok, normális ez?

Galaxy S2 tulajok, normális ez?

Figyelt kérdés
Amikor kezd lemerülni a telefonom, de még játszok rajta 1-2 percet, elkezd villogni a képernyő és kikapcsol. Nem kéne mutatnia a Galaxy S logót, amit mutat a bekapcsolásnál is? Most is játszottam rajta egy egyszerű játékot,(semmi extra, egyszerű androidos játék) a telefon 8 százalékon lehetett, játszottam rajta 1 percet, elkezdett a képernyő villogni és puff, kikapcsolt, semmi S logó... Amikor rárakom a töltőre, akkor elkezdi normálisan tölteni, de mellette mutat ilyen sárga háromszögben egy felkiáltójelet. Mind ez nektek is szok lenni, vagy csak nekem. Kérem segítsetek.

2012. nov. 18. 10:44
 1/3 anonim válasza:
Sárga háromszög az azt jelenti hogy kritikus töltöttségről tölti az aksit, ez előfordulhat amúgy az a 8% nem mindig biztos valamikor nem frissít be de nem ilyednék meg annyira hogy nem volt S logo kikapcsolásnál semmi érdekeset nem jelent, velem is már előfordult és még mindig él a telefon :D
2012. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alap romnak az úgynevezett "Fuel Gauge Chip" kezelése rémes, ezért lehet ez a hiba, de nyugi, ez normális. Továbbá lehet az "1% battery bug" is, hogy az aksi ténylegesen 1%-on van, de neked többet mutat mert nem ismeri ezt a "modot". Az újraindulás ilyenkor pedig "Hot Boot", azért nem látszik a Galaxy S2 logó.
2012. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és nem lehetne megoldani ezt egy full factory reset-tel. A boot logót mutassa a bekapcsolásnál,kikapcsolásnál, csak a lemerülésnél nem. Szóval lehet hogy ez ICS bug és JB frissítésnél megoldják?
2012. nov. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!