Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei honor 2 vélemények?

Huawei honor 2 vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ti mit gondoltok az új Huawei honor 2 készülékröl? Itt van a specifikációja: [link]


Szerintetek megéri ilyen telefont venni? Nem minőségtelen?



2012. nov. 18. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyet fogok venni :)

Szinte minden tesztet megnéztem,és az árához képest kegyetlen :) 15770 benchmark,stb

Te honnan vennéd?

2013. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül nem ilyen telefont vettem, mert az optimalizációja nagyon pocsék :/ Oké, benchmarkokon jól teljesit de mivel a Huawei saját processzorját használja amire nincsenek a játékok optimalizálva, ezért nagyon szaggatnak rajta a komolyabb játékok. Meg gondolom android frissitéseket sem fog kapni egyhamar. Végül a Samsung Galaxy s3 mellett döntöttem és nem bántam meg :)
2013. jún. 29. 00:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv!


De én több videót néztem amin Pl.:Asphalt 7,stb kemény játék megy rajta szaggatás nélkül,galaxy s3-at mennyiért sikerült szerezni?

2013. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!